Wings For Life

 

6 maja 2018r. po ciężkich przygotowaniach wystartowałem w egzoszkielecie Re Walk w Wings for Life World Run 2018 z aplikacją Run App w miejscowości Kalety. Towarzyszyli mi w tym wydarzeniu żona oraz terapeuci z ośrodka rehabilitacji Modern- Reh.

team modern reh

5 maja 2019r. uczestniczyłem po raz drugi  Wings for Life World Run App Kalety.las

9 maja 2021r. wystartowałem po raz trzeci w Wings for Life tym razem z powodu obostrzeń w biegu indywidualnym z aplikacją. W pierwszych dwóch moich Wings for Life startowałem w egzoszkielecie ReWalk.  W tym roku  wystartowałem tylko przy pomocy kul łokciowych. Ostatnie metry mojej walki zanim dogonił mnie wirtualny samochód- meta w linku poniżej https://www.youtube.com/watch?v=IPe4-_pXuOk

8 maja 2022r. to był mój czwarty występ w ramach Wings for Life – App Run Kalety

2022

źródło: gwarek.com.pl

23 maja 2023r. – piąty mój udział w WFL . Rok 2023 to rok w którym ukończyłem 50 rok życia oraz też 18 lat po wypadku z tej okazji wziąłem udział w biegu flagowym w Poznaniu. Poniżej link z ostatnich moich metrów.

Organizatorem biegu w Kaletach jest grupa biegowa “O co biega w Kaletach” a pomysłodawcą Mateusz Bartocha. Jak do tego doszło tu jest link do jego blogu.

o co biega

Podsumowanie Wings for Life World Run App Run Kalety 2018  gdzie opłaty startowe są przeznaczone na badania metod leczenia przerwanego rdzenia kręgowego, możemy przeczytać na stronie miejscowości Kalety http://kalety.pl/Aktualnosci-2-2-news-Wings_for_Live_World_Run_po_raz_drugi_w_Zielonej-3195.html